Івано-Франківська обласна федерацiя бойових мистецтв

Голосування

Яким видом спорту хочете займатись?

Іайдо - 0.6%
Айкідо - 18.4%
Арморіка лицарський клуб - 6.7%
Джиу-джитсу - 21.2%
Каторі синто рю - 3.4%
Мікс-файт - 43.6%
Філіпіни комбат систем - 6.1%

Всього голосів: 179
The voting for this poll has ended у: 31 трав. 2012 - 00:00

Випадкове фото

Партнери


Скоро буде

Що таке Філіпінські бойові системи?

FCS Kali - Filipino Combat Systems (Arnis, Eskrima, Silat, Sikaran, Panantukan, Kali) - 
Філіпінські бойові системи (Арніс, Ескріма, Сілат, Сікаран, Панантукан, Калі) -
система надзвичайно швидкісного та ефективного ведення бою на основі філіппінських бойових мистецтв.

Це бойове мистецтво, універсальна і широко розгалужена бойова дисципліна, що включає не лише власне методи роботи з будь-якою зброєю та підручними предметами, а також і надзвичайно ефективні прикладні методи рукопашного бою.

Основими особливостями напрямку є: швидкість, безперервний потік, швидка нейтралізація противника, а також дуже цікавий тренувальний процес.

Філіппінські бойові системи - це сім’я об’єднана любов’ю до зброї, гармонії та життя.

 

kerambit

За матеріалами книги Марка Коуді і Рея Діональдо «Філіппінські бойові системи».

FCS це оригінальний витвір Рея Діональдо, однак, його позиція базується на висловленні Ісаака Ньютона:«Якщо я і бачив далі за інших, це було, тому що я стояв на спинах гігантів». Ця система зобов'язана своєю ефективністю тому факту, що Рею пощастило займатися в інструкторів, не тільки кращих у своїй справі, але і таких які бажали поділитися своїми знаннями з іншими.

Рей Діональдо починав тренуватися в класичній системі карате - Вадо Рю. Його ентузіазм до всього пов'язаного з бойовими мистецтвами був всепоглинаючим. Він відвідував заняття 6 днів на тиждень, і велика частина вільного часу витрачалася на тренування.

З самого початку Рей тяжів до різноманітних видів зброї. Нунчаки, сталевий хлист (це зброя мало не коштувало йому очей), жердина - будь-яку зброю, яку він міг взяти в руки Рей прагнув вивчити. У результаті він добре навчився володіти кожним видом зброї.

Рей Діональдо знайшов свій шлях в бойових мистецтвах, коли майстер Буджі Матін почав викладати Пекіті тирса калі раз на тиждень в дозьо де Рей тренувався. Калі розвинуло плинність рухів, потік, позбавлений жорсткості. Карате, як здавалося тоді було позбавлено цього потоку. І звичайно калі включало в себе навчання володінню зброєю ... в карате, зброї навчали лише студентів високого рівня підготовки і то не завжди.

У калі навчання починається з освоєння техніки володіння зброєю, а потім отриманий навик переходить на техніку порожніх рук - це є вищим проявом бойового мистецтва. Цей метод навчання відображає природну сутність калі. Для захисних цілей людина спочатку вивчає способи ефективного використання зброї. Техніки беззбройного бою будуть останнім засобом, до якого він удасться в критичних ситуаціях і методика навчання відображує це. Цей метод був набагато ближче Рею і він відправився на пошуки нових знань, які привели його до нових систем бойових мистецтв та видатних майстрів.

Викладання в ФБС включає, але не обмежується наступними дисциплінами:

  • Мано у мано / Техніки рукопашного бою
  • Сікаран / Техніки ударів ногами
  • Соло бастон / Техніки використання однієї палиці
  • Дабл бастон / Техніки використання двох палиць
  • Дага / Техніки використання ножа
  • Дага у дага / Техніки використання двох ножів
  • Еспада / Меч
  • Еспада у дага / Меч і кинджал
  • Керамбіт / Ніж із загнутим лезом
  • Тютюн-тойок / Нунчаки
  • Латік / Батіг
 

Історія Філіпінських бойових систем

fcs-logoМіжнародна організація Філіппінські бойові системи (FCS) була заснована і очолюється тухоном Реєм Діональдо. Штаб квартира організації знаходиться в місті Тампа, штат Флорида (США). Основною метою для неї є збереження і просування всіх напрямків філіппінських бойових мистецтв.
Історія створення FCS почалася тоді, коли на задньому дворі будинку Рея Діональдо група практикуючих філіппінські бойові мистецтва (ФБМ), вирішили об'єднатися і тренуватися разом в різних системах ФБМ, не дивлячись на питання конкуренції та політики.
Йшли роки, і ця група ставала все більшою та більшою. Зараз у FCS є представники з усього світу. Вони приходять в організацію з різних областей і систем бойових мистецтв, всіх їх об'єднує любов до філіппінських бойових мистецтв і небажання бути залученими в політичні ігри федерацій, які дуже часто душать розвиток і подальше просування.
Основний принцип FCS - це розгляд групи як великої родини, де взаємини засновані на дружбу і партнерство, прийняття кожним дружби іншого.
Створення FCS не було якимось оригінальним задумом або новим напрямком ФБМ. Головним завданням було просування і розповсюдження всіх філіппінських бойових мистецтв, а не створення чогось свого. Це не просто якась одна система, вона включає в себе широкий ряд систем. FCS не зосереджується на своїх власних специфічних точках зору і центральних концепціях, вона зосереджується на повазі до інших систем, які входять до неї.
Інструктори FCS можуть навчати однієї з основних систем в чистому вигляді, але в той же час включати деякі аспекти з інших напрямків. Чистота основної системи не втрачається, але вона стає більшою, ніж сума її складових частин. FCS - це зв'язка, яка дозволяє практикуючим подолати розрив між системами і техніками за допомогою використання "загальних знаменників", які вони всі містять.
Професор Ремі Пресас та інші майстри завжди підтримували і заохочували розвиток FCS як системи, так як бачили і розуміли, що FCS пропагує всі філіппінські бойові мистецтва.

   
Created by Uteam